Farkımız olsun
Mehmet Ertuğrul

Farkımız olsun

     Bismillah diyerek, kupurhaber.com portalımızın ilk yazısını kaleme alıyorum. Bundan 5 yıl kadar önce haberkulisi.net portalıyla sizlerle buluşmuş, zaman içerisindeki farklı çalışmalarımızdan dolayı da bu projemizi sonlandırmıştık. Şimdi bu siteyle aslında yeni bir başlangıç değil, bıraktığımız yolu devam ediyoruz. 

Geride bıraktığım zaman içerisinde, TBMM'de görev yaptım ve AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ile birlikte çalıştım. Siyasette üslubu, duruşu ve millete hizmetiyle ender bulunan insanlardan diyebilirim. 3 dönemdir AK Parti ile birlikte sahada koşan Milletvekilim Demir, son çalışma döneminde beni de yanına alarak, birlikte güzel işlerin, hayırlı işlerin koşmacasını yaptık. Bu süre boyunca da, gece gündüz demeden insanların hizmetine koştuğuna bizzat şahit oldum. Görevimiz bitse de, kendisiyle görüşmelerimiz diyaloğumuz devam etmektedir. 

Gelelim asıl konumuza. Bu işlerimizin yanında böyle bir haber portalı açarak, insanlara doğruyu, gerçeği, özel haberleri sunmak istedim. İnternet medyası yönetmek, içerik oluşturmak kolay birşey değildir. Günümüzde pek çok haber sitesi var. Bunların çoğu da emek vererek bu işi yapıyor. Bazılarını istisna tutuyoruz. Bir haberin sisteme girilmesi bile aşamalarıyla düşünüldüğünde zor bir iş.

Kupurhaber.com sitesinde güncel ve son dakika haberleri daha az göreceksiniz. Bunun yerine gündemin analizi, özel haberler, güncel derlenmiş haberleri sıklıkla göreceksiniz. Bunları yaparken de, normal bir gazeteyi okuyormuş gibi hissedeceksiniz. Çünkü girdiğimiz haberleri, gazete kupürü şeklinde hazırlayıp sisteme koyacaığz. Bu da bizim farkımız olsun istedik. Aslında zahmetli işe bir zahmet daha koyuyoruz fakat, farkımız bakış açımız olsun istedik. Geçmişte edindiğimiz tecrübeleri bu sitemizde kullanacak ve siz değerli okuyucularımızla buluşturacağız. 

İşimiz gazetecilik, görevimiz millete doğru analiz haberleri aktarmaktır. Yaklaşık 10 yıldır çeşitli kollarında görev yaptığım gazetecilik mesleğini kupurhaber.com sitesiyle devam ettiriyorum. Burada amacımız para kazanmaktan çok, farklı bir portalı hayata geçirmektir. Bunun için sloganımızı da, 'Habercilikte Farklı Bakış' koyduk. İnanıyorum ki, siz değerli okuyucularımızın desteğiyle sitemizi büyütecek, daha çok kişiye ulaşmayı başaracağız. 

Yeni bir yazıda görüşmek üzere.

Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı