Gönül heybemdeki yazılarım
Fatma Altuntaş

Gönül heybemdeki yazılarım

Merhaba değerli gönül dostlarım..

Herkesin kendince hikayesi vardır. Küçük ya da büyük herkes kendi hikayesinin kahramanı.. Hayat size aklınızda olmayan, hiç beklemediğiniz sürprizler yaşatıyor Bakmışsınız farklı bir yolculuğa çıkmışsınız, Bugün benim çıktığım yolculuğum gibi umutlarım vardı hep..

Nerden nasıl başlayacağım, nasıl başarırım diye fikrim yoktu. Bunları düşünürken hiç ummadığım anda karşıma çıkıyor. Rabbimin izniyle onca yaşadığınız acılara hediye geliyor sanki. Umarım bu umut yolculuğunda hep beraber el ele paylaşarak gideriz.

Her zaman 'Dilim gönlümde kilit sandık diyordum. Beraber açar okumaya çalışırız, kim bilir hayata dair yaşanmışları engel olmayan her şeyi.. Yıllar sonra geçte olsa şunu öğrendim engel yeter ki kalpte beyinde olmasın gerisi bir şekilde olur.

Öncelikle sevgili eşim sen olmasan yapamam biliyorsun, yanımda değiller belki ama avuç içlerimde olan pırlantalarım dualarımdasınız, dostlarım sosyal medyadaki gönlü güzel insanlar, hepinize teşekkür ediyorum. 

Umuda dair yeni yolculuğumuz hepimize hayırlı olsun. Hep beraber okuyacak bir şeyler de paylaşacağız. Eleştiriler de güzeli bulmak için olacak. Sevgili kardeşim Mehmet Ertuğrul, kupurhaber.com internet gazetesinde bana da yer ayırdığın için canı gönülden teşekkür ederim. İnşallah en güzeli en iyisi olur senin içinde. 

Rabbim her zaman yar ve yardımcımız olsun. Gönül heybemdeki yazılar umarım köşesini bulmuştur. İnşallah bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Hepiniz Allah’a emanet olun, selam ve dua ile kalın.

Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
murat     0000-00-00 gerçekten içten samimi kelimeler herkes gibi değil farklı tebrikler bundan sonra takipçiniz olucam bende tebrikler farklı bakış açısı kupurhaber.com başarılar Fatma Altuntaş başarılısınız gönlümüze tercüman olmuşsunuz.
Zeynep Bilal     0000-00-00 Ağzına yüreğine sağlık ablam hayırlı olsun inş yazıların devamını bekleriz inş ..
siradan biri     0000-00-00 Amin bu sozlerinize hayran kaldım altuntaş hanim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı