escort bayan
Soyunma odasına yenik gidenler..
Aydın Kol

Soyunma odasına yenik gidenler..

7 Haziran'dan 1 Kasım'a giden süreçte devlet mekanizmalarının, (hükümet belirsizliğine rağmen) bölücü örgütlere kararlı bir şekilde yapmış olduğu askeri, idari ve yargı operasyonları ile istikrar ve kaos endişesi AK Parti'nin yeniden tek başına iş başına gelmesinde en büyük etken olduğu kanaatindeyim.

7 Haziran öncesinde PKK’nın eylemsizlik ve Demirtaş’ın cici çocuk kıvamındaki Yeşilcamlık hareketlerinin malum medya tarafından “HDP acaba bir alternatif olabilir mi” diye kamuoyuna pompalandığını, televizyonlarda saz çalıp türkü söylettirilerek PR yapıldığını unutmuş değiliz. Kuzguna ne kadar Halay ve zılgıt çektirirsen çektir kuzgun kuzgundur. Kuzgundan ya da akbabadan Barış güvercini olmaz.

Her dönem tuzu kuru olan, oyunu kuran ve kartları dağıtan “Beyaz Türkler” ile  orijin itibariyle Siyah Türklerden olmakla beraber oyuna sonradan girip (17/25 Aralık Süreci) skoru değiştiren (7 Haziran seçimleri) ama soyunma odasına yenik gidenler (1 Kasım seçimleri) arasında olan eskinin cemaatinin birlikte iş tutmaları neticesinde (buna AK Parti'nin yanlış seçim stratejisi ve aday listelerine özen göstermemesi ilave edilmelidir) HDP Ak Parti’nin tek başına iktidar olmasının önünü kesmiştir.

Gerek HDPKK’nın çatışmacı ve küstah diliyle sokakları terörize etmesi gerekse eskinin cemaatinin fitne üretme merkezlerinin 7/24 kesintisiz çalışmaları, devletin ve hükümetin gerek yurt içinde gerekse yurtdışında inlerine girinceye kadar mücadele etme karar ve refleksini artırmıştır. Burada Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ayrı bir parantez açmak gerekir. Erdoğan değil de başka bir kişi olsaydı, bu dik duruşu sergileyemez onların ürettiği fitne gibi diz çöker, yurtdışına kaçardı. 

Bölücü terör örgütleriyle yapılan bu amansız mücadeleyle PKK Çözüm sürecindeki yığınak ve insan gücünü, HDP Türkiye Partisi olma yolundaki evrilmeyi ve pohpohlamayı ve Cemaat ise tüm kurumlara sızdırılmış insan gücünü ve on yılların sistematik şekilde edinilmiş tüm kazanımlarını kaybetmiş/kaybetmektedir. Milletimizin arif tercihi de sandıkta vücut bularak verilen mücadeleye desteğini göstermiştir.
HDP’nin çoğu yöneticisinin ve milletvekillerinin oyların artmış olmasının vermiş olduğu zafer sarhoşluğu ve şımarıklıkla küstah açıklamaları, nefret söylemleri, PKK’nın da HDP’den rol çalarak alana girmesi ve terör eylemlerini tekrar başlatması, HDP ve PKK’nın orijinal ayarlarına dönmesi milliyetçi oyların AK Parti'ye yönelmesine esasında AK Partiyi tekrar tek başına iktidara taşımasına neden olmuştur.

Seçimden sonra başta Doğan Medya grubu olmak üzere bazı kesimler AKEPE den AK Parti’ye evrilse de hiçbir müsamaha gösterilmemelidir. Bölücü örgütünün ve ona destek veren sözde aydınların çözüm sürecinin dondurucudan çıkarılması, Barış! görüşmelerinin tekrar başlatılmasına yönelik açıklamalarına itibar edilmemelidir. Sürecin başlamasının tek şartı “ama’sız mama’sız“ silahların teslim edilmesidir.
Bölücü örgütler ile mücadele son terörist  etkisiz hale getirilinceye kadar, son silah betona gömülünceye kadar ve son in’e girilinceye kadar devam etmelidir.

Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.