G20'de Erdoğan farkı ve terör dili
Fatma Altuntaş

G20'de Erdoğan farkı ve terör dili

Merhaba gönül dostlarım; bu haftaki yazımda bizi gururlandıran G20 zirvesini nacizane düşüncelerimle değinmek istiyorum. Antalya'da gerçeklesen G20 Zirvesi..

Bizler geçmişte IMF borçluyken, Dünyada hiç bir zirvede adımız geçmezken şuan Dünya ekonomisinde ilk 6. sırada yer alıyor ve zirvede adımızın geçtiği gibi birde bu zirveye ev sahipliği yapıyoruz. Dünyanın zirvesinin, Türkiye'de olması gurur verici. Zamanında bizim düğme iliklediklerimiz şimdi ise bizim önümüzde ilikliyor. Türkiye'nin gururudur bu. Ayrıca bu başarıya imza atan dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın önünde düğme ilikleyip saygıyla durmaları gurur verici. Eski Türkiye ile yeni Türkiye arasındaki farkı bizzat Dünya'nın gözler önüne serdi. 

Ülkemiz gelişmekte olan bir ülke iken Dünyanın gözünde gelişmiş ülkelerin yanında yer aldığını gördü tüm dünya ve söz sahibiyiz. IMF'e borç veren yeni bir Türkiye var artık!  Bu başarıda Recep Tayyip Erdoğan'ın (Dünya Lideri) ve AK Parti'nin emeği tartışılmaz. Bana göre dünya sadece ekonomik anlamda değil Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan hanımefendi misafirperverlik de ne kadar iyi olduğumuzu kanıtladı. 

Türkiye'de bu güç bu iktidar varken biz daha çok güzel zirvelerde yer alırız. Rabbimin izniyle her şeyi bir kenara bırakın taktir edilecek ve dünyayı Türkiye'ye taşıyan zirve bu. 

Diğer yandan cuma akşamı Fransa'da meydana gelen vahşeti esefle kınıyorum. Her ülkede gurbetçi kardeşlerimiz dostlarımız var Fransa'da olan gurbetçi dost ve akrabalara geçmiş olsun. Rabbim kötüleri fırsat vermesin inşallah. Terörün dini dili ırkı olmaz! İslamiyetin adını kullanarak bu vahşeti yaptığını iddia edenler! Dinimiz değil masum insanlara 'bir hayvana bile zarar vermeyin' der! İslamiyet ve terörü yan yana getirmek isteyenleri kabul etmiyorum! Tüm ülkeler teröre karşı 'Dur' demeli artık! 

Selam ve duayla sevgiyle kalın.

Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı