Ben senin öğrencindim sen de benim öğretmenim!
Fatma Altuntaş

Ben senin öğrencindim sen de benim öğretmenim!

Sevgili gönül dostlarım. Bu hafta ki yazımda fedakâr öğretmenlerimizin günü olan 24 Kasım Günü'nü ele alacağım. Ayrıca sevgili kızımın da doğum günü. Rüyalarımın kızı, Allah'ın hediyesi olan kızımın doğum günü. Babasının da Öğretmenler Günü.

Aile başlıyorsa, bunun en büyük kahramanı olan sevgili eşim. Sen farkında değildin ama senin en büyük öğrencindim. Sen bunun farkında değildin. Yeri geldi 3. çocuğun oldum evde. Sabırla azimle yine yetiştin. Seni belki kimseler anlamasa da yeri geldiğinde ne yangınlar yaşadığını da biz biliyorduk. 

Çünkü biz olmak için çok bedel ödedik ödüyoruz da. Öğretmenlerimle öyle aklımda kalan anım yok ama, seninle olan anılarımız çok. Bir gün evimize bir öğrencin geldi. "Halil hocamın size olan sevgisi duruşunu örnek alıyorum" dediğinde böyle öğretmenin evimizde hem anne hem baba dışarıda öğretmen olan sen en büyük öğrencin olan ben fazla söz gerek yok. Fedakar öğretmenler yanımızda.. 

Ben hastayken koş diyen öğretmen dostlarımız sizinde gününüz kutlu olsun. Tüm dünyada bir harf öğreten sabırla uykusuz fedakâr tüm öğretmenlerimiz sizinde gününüz kutlu olsun. Sevgili öğretmenim, eşim, fedakâr öğretmenim, 24 Kasım Öğretmenler Günün kutlu olsun. 

Hediyem, kuzum, rüyalarımın kızı doğum günün kutlu olsun. Babanla beraber nice öğretmenler gününüz olsun. Bazen bir kelime boğazınıza düğümlenir susarsınız çok şey yazmak ister yazamazsınız. Öyle bir gün..

Selam ve duayla. Sevgiyle kalın.

Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı