Eliniz ayağınız tutarken çok şey yapabilirsiniz.!
Fatma Altuntaş

Eliniz ayağınız tutarken çok şey yapabilirsiniz.!

Sevgili gönül dostlarım.. Bu hafta sizlere çok şeyler yazmak isterdim. Bu hafta bildiğiniz gibi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü..  Çok şeyler yaşıyoruz engelliler olarak ama biz zaten yıllardır buna alıştık. Benim için 3 Aralık'ın ayrı bir önemi var sevgili kıymetli oğlumun doğum günü.. Kader ya annesinin de Engelliler Günü.. Bizimde imtihanımız bu.. Oğlum 3 Aralık'ı sevemedi bir türlü, kendince haklı.  Onda hep annem iyileşecek ümidi vardı.. 

Nereye giderseniz gidin alın yazısı değişmiyor. Hayatta her şeyin telafisi var ama sağlığın yok. Dünyada en büyük huzur ve zenginlik sağlıktır. Yeni bir güne ağrısız uyanmak gibisi yok.  Çok mu moraliniz bozuk, hastanelere bakın. Bizim gibi yaşayanları görün.. Eliniz ayağınız tutarken, çok şey yapabilirsiniz.. Biz sağlıklı insanlara imrenirken; sizler ise hayatta takılmayacak noktalara takılıyorsunuz.

Hayatlarınızın engeli değiliz biz. Bizi destekleyenler kadar, dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünenlerde var. Onlara diyorum ki, bir gün sizlerde tekerlekli sandalyeye mahkum olduğunuzda en güzel yatakların kendi yatağınız olmadığını hastane yatakları olduğunu anlarsınız.. Zamanın ve sağlığınızın kıymetini bilin. Eliniz ayağınız tutarken çok şey yapabilirsiniz.. YA BİZ...! Sağlıcakla kalın, selam ve duayla..

 

 

Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı