Bal gibi şike yaptınız
Aydın Kol

Bal gibi şike yaptınız

Fetulşeytan ve sahte cennetle afyonlanmış şakirtlerinin Ülkemizin birliğine ve dirliğine suikastlerinin  zirve yaptığı 15 Temmuz darbe girişimine  gelinceye kadar  bu şer ve ihanet şebekesi ile ilgili yazdığımız yazılarda malum yapıya mensup kişilerce  haklı olarak yandaş suçlamasına maruz kaldık.  Evet haklıydılar bu konuda en başından bu yana taraftım. Evet Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan yana taraftım.  Zira Dan Brown’un Cehennem kitabında “Cehennemin en karanlık yerleri buhran zamanlarında tarafsız kalanlara ayrılmıştır.” dediği için değil “Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan” olduğu içindi… Buradan nereye geleceğim.  

1)Tarih: 1 Temmuz 2011 Saat:15.07 Telefonun bir ucunda Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Şekip Mosturoğlu diğer ucunda Aziz Yıldırım. Futbol Federasyonun yaptığı toplantıdan sonra belirlediği kurullar hakkında Başkanına bilgi veriyor. Ne mi diyor? Kurullarda şunlar var bunlar var. Şu bizden şu bize yakın şunu aldılar bunu almadılar. Birde şunu diyor. “Sizin söylediğiniz Osman Karakuş’ta tahkim kurulunda listede” şimdi sıkı durun Osman Karakuş kim biliyor musunuz? FETÖ nün yargıdaki ikinci imamı.  Ayrıca Fetulşeytanın kardeşinin (Mesih Gülen’in) dünürü olduğunu söyleyeyim de aradaki bağları siz kurun. Bu kişi 2015 yılına kadar da TFF de görev yaptı. Bilmeyenler için söyleyeyim. Osman Karakuş Tahkim kurulunda Fenerbahçe’nin şike yapmadığına dair karar veren üyelerden biri.  Durum böyleyken ne diyordu efendiler. FETÖ bize de kumpas kurdu. Oldu gözüm Cambaza da bakalım mı?  Siz de biliyorsunuz ki Bal gibi şike yaptınız.

2)Bize de kumpas kurdular diyen bu zevat şu konuya da bir açıklık getirse de bizde anlasak. Şöyle bir düşünelim. Tamam şike yapılmadı ve  Fenerbahçe’ye kumpas kuruldu. Bu operasyonu yapan hakim ve savcılar FETÖ mensubu idiler. Kimi sağa kaçtı kimi sola kaçtı. Kimi tutuklandı. Kimi meslekten çıkarıldı. İşte gördüğünüz gibi biz masumuz. Başından beri söylediğimiz gibi haklılığımız ortaya çıktı.  İyi güzel o zaman şunların da cevabını verin be kardeşim.  Şike davasının sanıklarının (Aziz Yıldırım ve diğerleri) beraati için mütaala veren savcı Mirza Coşkun, beraat ettiren hakim Ahmet Civelek, Sanıkların  yeniden yargılanması için karar veren 13. ACM Mehmet Uğurlu FETÖ soruşturmaları kapsamında açığa alındılar. Haberiniz var mı. vardır vardır. Ama kulağınızın üzerine yatmaya devam edin. Ne diyordu  efendiler. FETÖ bize de kumpas kurdu. Oldu gözüm Cambaza da bakalım mı?  Siz de biliyorsunuz ki Bal gibi şike yaptınız.

Bugünlerde bolca görünen çokça konuşan, kendisinin ifadesiyle  sonradan Fenerbahçeli olan, ekranlarda isminin altında avukat yazan, Stüdyoda değil de sanki kahvehanede konuşan, karşısındakini anlamaktan çok itham etmeye çalışan, nobren tavırları ve çoğunlukla ateşli konuştuğu için anlaşılamayan  Türkçesi, jest, mimik,  söylemleriyle proveke edici birisi var. Faik Işık. Kimseyi konuşturmuyor. Söze giriyor sözü alıyor. Moderatör çokta umurunda değil. Ne de olsa Fenerbahçe Cumhuriyetin yeni bir mensubu ya o kadar da olsun canım. Kendini camiaya kabul ettirek rüştünü ispat edecek. Tabi ki üstten bakacak onlar cumhuriyetin yılmaz bekçileri biz ise köleleri! Aşk ile şevkle avukatı olduğu başkanın haklarını savunuyor. En doğal hakkı ve görevidir. Aldığı ücretin hakkını tabiki verecektir. Bilaücret yapıyorsa da Allah  yaptığı hayr hasenetları kabul eylesin ne diyelim.  Yalnız maksadını aşarak Trabzonspor  camiasına yönelik ağır provakatif bir üslup içeren cümleleri çoğu insanın incitiyor, kırıyor. Umarım zarar görmez. Bu kumpası FETÖ kurdu şöyle yaptılar böyle yaptılar Aziz Başkan söyle dik durdu böyle dik durdu diye esip gürlüyor. Tamam da Faik Bey yukarıdaki iki duruma ilişkin bir açıklama yapsanız da engin görüşlerinizden faydalansak.  Haa bir de şunlar var. Zahmet olacak ama bunlar için de bir iki şey ettirseniz iyi olurdu.

Fenerbahçe taraftarlarının Bağdat Caddesindeki şike eylemlerinde bu işin arkasında Erdoğan ve Ak Parti var diye koro halinde küfür edilmedi mi?

En başından itibaren Fenerbahçe’nin bu işin içinden ceza almadan kurtulması için çaba sarf eden Erdoğan’a bu kadar küfür edilirken Aziz Yıldırım neden sessiz kaldı. Neden taraftarlarını yatıştırmadı?

Senin başkan cezaevinden çıktıktan sonra kendisini geçmiş olsun diye arayan Fetulşeytan’a kendi ifadesiyle teşekkür ettiğini söyledi. Belki bilmiyorsundur. Ama biliyorsundur biliyorsundur. Herşeyi biliyorsun ya bunu atlamamışsındır. Peki Başkanına sormadınız mı “Başkanım madem bu kumpası cemaat (o dönem için) kurdu. Neden o iblise ağzının payını vermedin neden esip gürlemedin. Yoksa o dönem güçlü olduğu için tırstın mı? Ne o yoksa erkekliğin bize mi diye sormadın. Şayet ağzının payını verdiysen neden bunu bizden sakladın? 

Gelelim sadede 2011 de şike yapılmıştır. Sizi aklayacak paklayacak hiçbir mahkeme yok. Yaptığınız şikenin Mahkeme-i Kübra  dışında  ulusal ve uluslararası her mahkemede tescillendiğini hatırlatmakta fayda var. 
Sizi gidi dilsiz şeytanlar!!! Evet şike sürecinde sahadaydınız ve haksızlığa isyan ediyordunuz  ama Gezi ve 17-25 Aralık süreçlerinde bizim kaleye gol atma peşindeydiniz. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki  Bal gibi şike yaptınız ama yemezler…

 

Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor