Künye


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Mehmet ERTUĞRUL
mail: mehmetertugrul@kupurhaber.com

Haber İçerik Yönetimi / Editors 
Editör / Editor
Gökhan AYRANCI
mail: gokhanayranci@kupurhaber.com

Editör / Editor
Selim KAYA
mail: selimkaya@kupurhaber.com

Editör / Editor
Murat TÜMER
mail: murattumer@kupurhaber.com

Editör / Editor
Aykut SÜLEK
mail: aykutsulek@kupurhaber.com

Editör / Night Shift Editor
Uğur KARADUMAN
mail: ugurkaraduman@kupurhaber.com

Editör / Night Shift Editor
Serdar YARAMIŞLI
mail: serdaryaramisli@kupurhaber.com

 

KupurHaber.com Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Avukat / Lawyer
3a Hukuk ve Avukatlık Ofisi
M. Alpay Figen 

mail: alpayfigen@kupurhaber.com

 

Mali Müşavir / Financial Advisor
Elif Karayel ALP
mail: elifkarayelalp@kupurhaber.com

 

Kupurhaber.com Bilgi Teknolojileri / IT 
Yer Sağlayıcı / Internet Provider
Speed Hosting
web: www.speedhosting.com.tr

Yazılım / Software
Gazi Soft V5.0.2 Haber Portalı
web: www.gazisoft.com

Seo Danışmanlığı / Seo Consultant
Medyateji Medya ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti.
mail: medyateji@gmail.com

Yazılım Danışmanı / Software Consultant
Kadir MERT
mail: kadirmert@kupurhaber.com
 

Adres / Address
Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. Baby Giz Plaza No:1/55 Sarıyer/İSTANBUL


Telefon Numaramız / Telephone Number
 0 (850) 302 6 456Mail Adreslerimiz / Mail Address
kupurhaber@gmail.com / info@kupurhaber.comSosyal Medya Hesaplarımız / Social Medya
Facebook: www.facebook.com/kupurhaber
Twitter: www.twitter.com/kupurhaber
Youtube: www.youtube.com/kupurhaber2015
Google +: plus.google.com/+KupürHaber2015
Skype: kupurhaber


 

 © Copyrigth 2015 kupurhaber.com tüm hakları saklıdır.

   


Gizlilik Politikası 
Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kupurhaber.com'a aittir. Kupurhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerinin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kupurhaber.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

kupurhaber.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kupurhaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kupurhaber.com However, sometimes the kupurhaber.com uses third parties to process your information. kupurhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kupurhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kupurhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kupurhaber.com and its services. When you use kupurhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the kupurhaber.com cookies section of our full PrivacyPolicy.


KULLANIM HAKLARI

kupurhaber.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sayfayı kullanılarak kupurhaber.com'a iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır.

Bu web sitesinin sahibi Mehmet Ertuğrul olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi kendisine aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz.
 
1.kupurhaber.com, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. 

2. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabidir. kupurhaber.com’nin kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır. 

3. kupurhaber.com web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. kupurhaber.com’un web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu,şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve kupurhaber.com’un web sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. 

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

kupurhaber.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. 

kupurhaber.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata , ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Web sayfalarına link verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, kupurhaber.com, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı kupurhaber.com dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı kupurhaber.com’dan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, kupurhaber.com bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. kupurhaber.com bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatına bağlayabileceği gibi, kupurhaber.com’un uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir. 

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

kupurhaber.com web sitesinin sahibi Mehmet Ertuğrul'dur. Bu sayfada bulunan program videoları, ses kayıtları, bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu kupurhaber.com’un ya da kupurhaber.com editörlerinin kamu bilgisine dayalı olarak hazırladığı içeriklerdir. 

kupurhaber.com’den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür program videosu, ses kaydı, veritabanı, web sitesi, yazılım kodu vb. unsurların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür. 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

kupurhaber.com, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. kupurhaber.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile kupurhaber.com’un kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı