EkonomiGenel

NELO Blockchain Economy İstanbul Zirvesi’ne Katılacak

NELO, kurucuları Walter Teo ile Pat Law, Blockchain Economy İstanbul Summit'e katılmak üzere Türkiye'ye geliyor.

“Blockchain’in Yeni Dönemi Burada Başlıyor” mottosuyla Ethereum uyumlu blockchain ağları oluşturmak ve bağlamak, Ethereum blockchain ağlarının sınırlamalarını aşmak için bir protokol ve çerçeve olan NELO ekibi çalışmalarını sürdüyor.

Avrasya’nın en büyük blockchain konferansı olan Blockchain Economy İstanbul Summit, kripto para sektörünün önde gelen üyelerini ve önde gelen uzmanları finansın geleceğini keşfetmek üzere bir araya getiriyor.

Öncelikleri ve ilkeleri arasında hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlik olan NELO’nun CEO ve kurucusu Walter Teo ile COO ve kurucu ortak Pat Law, Blockchain Economy İstanbul Summit’e katılacak.

‍Nelo ekibi, zirveye katılarak, sektörün en parlak beyinleriyle ağ kurma, sahnede beyin düzeyindeki konulara katılma ve fırsatlarla dolup taşan bir sergi deneyimi yaşama şansına sahip olmayı hedefliyor.

İstanbul şehri, dünyanın en eski, tarihi açıdan en önemli ve kültürel açıdan en önemli şehirlerinden biridir. Bizans döneminden bu yana dünyanın en önemli ekonomik ve finansal merkezlerinden biri olan şehir, geniş bir yelpazede umut verici büyüme beklentilerine sahiptir. Şu anda Türkiye nüfusunun %16’sı – 13,6 milyon kişi – kripto para birimine sahip ve bu da Türkiye’yi dünyanın en büyük kripto para birimi sahiplerinden biri yapıyor. Bu nedenle, Blockchain Economy İstanbul Zirvesi, geleceğin finansal teknolojilerine odaklanan çok çeşitli konu başlıkları, kapsamlı ağ oluşturma fırsatları ve 55’ten fazla ülkeden katılımla, blok zinciri teknolojisi ve kripto para dünyası için bölgedeki ana buluşma olacak.

Konuşmacılar: Alexandre Lemarchand (Ledger), Mariana Gospodinova (Crypto.com), Michael Saylor (MicroStrategy), Sandeep Nailwal (Polygon) ve Lennix Lai (OKX).

Sektör liderleri tarafından güvenilir: Ledger, Crypto.com, MicroStrategy, OKX, BitMain, CoinMarketCap, Algorand ve çok daha fazlası.

4. baskısında Blockchain Ekonomi Zirvesiönde gelen kripto şirketleri ve blockchain girişimcileri 27 – 28 Temmuz 2022 tarihleri arasında İstanbul’da bir araya gelecek.

Blockchain Economy Summit tarafından düzenlenen konferanslar, kripto para birimleri konusunda tutkulu olan ve finansal teknolojileri geliştirmek için yeni fikirler ortaya çıkarmak isteyenler içindir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu