Shiba Inu için (SHIB) çarpıcı onchain raporu yayımlandı!

Shibarium cüzdan sayısı 600 bin’i aşarken, bir balina da 38 milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) transferi gerçekleştirdi.

Shibarium eşliğinde ön plana çıkmaya devam eden SHIB’te şaşırtan onchain verileri yayımlandı. Son zamanlardaki hareketlilikle beraber Shibarium cüzdan sayısı 600.00’i aştı. Shibarium ağında gerçekleşen işlem sayısı ise, 800.000’e adım adım ilerliyor. Çeşitli blockchain platformlarının yayımladığı verilere göre sadece 31 Ağustos’ta 100.000 işlem gerçekleşmiş.

SHIB balinasından korkutan transfer

Yakın zamandaki volatiliteyle dikkatleri üzerine çeken SHIB ve Shibarium ağı, birçok onchain verisindeki sert değişikliği beraberinde getirdi. 25 Ağustos’ta 132.000 işlemle zirve yapan Shibarium ağı, daha sonrasında bir SHIB balinasının transferiyle gündem oldu. Henüz kimliği bilmeyen balina, 38 milyon dolar değerinde SHIB’i hareket ettirdi.

Shibarum’un yaratmış olduğu heyecan eşliğinde büyük bir volatilite yakalayan BONE ve SHIB, fiyat hareketleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Hem BTC tarafındaki sert fiyat hareketleri hem de SHIB’in güncel temel analizi, ekosistemdeki hareketliliği bir süre daha devam ettirecek gibi görünüyor.

Exit mobile version