Genel

Yukarı Mahrukatçılar Sitesi Kooperatif olma yolunda

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Yukarı Mahrukatçılar Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Esnafın, site için yeni bir alan talep ettiği görüşmede Başkan Başdeğirmen, "Kooperatif kurun, yeri belirleyin, biz de yardımcı olalım" dedi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Yukarı Mahrukatçılar Sitesi esnafı ile bir araya geldi. Buluşmada, esnafın talep ve önerileri dinlendi, şehrin kalkınması için istişarelerde bulunuldu.

Başdeğirmen, esnafın Mahrukatçılar Sitesi için yeni bir alan talep ettiğini belirterek, “Aşağı Mahrukatçılar Sitesi esnafı, yeni bir yer tahsis edilmesi üzerine kooperatif kurarak süreci başlattı. Siz de böyle bir talebiniz varsa, kooperatif kurun, üyelerinizi oluşturun ve istediğiniz yeri belirleyin. Bizler de gerekli incelemeleri yaparak, uygun şekilde yardımcı olalım” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana esnafın yanında olduğunu vurgulayan Başdeğirmen, “Esnafımızın talep ve önerilerini her zaman önemsiyoruz. Sahada sürekli olarak esnafımızla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinliyor ve çözümler üretiyoruz. Bugün de Yukarı Mahrukatçılar Sitesi esnafımızla bir araya gelerek, talep ve önerilerini dinledik. Esnafımızın taleplerini değerlendirerek, en kısa sürede çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

Başdeğirmen’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten esnaf, “Belediye Başkanımız, her zaman esnafımızın yanında. Sahada sürekli olarak esnafımızla bir araya gelerek, talep ve önerilerimizi dinliyor. Bu ziyareti de bizler için çok önemliydi. Belediye Başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu