Yaşam

Yusufeli Ağzı kitabı satışa çıktı

Yusufeli Belediyesi yayınlarından çıkan Yusufeli Ağzı adlı kitap 50 TL'ye satışa çıktı.

Yusufeli Belediyesi Nisan ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkan Vekili Hikmet Keleş Başkanlığında Belediye Toplantı Salonunda yapıldı.
Nisan ayı olağan Meclis Gündemi’nin tetkikinin ardından 2021 yılı Mart ayı meclis karar özetleri Meclis Başkan Vekili Hikmet Keleş tarafından okundu. Nisan ayı gündem maddelerine göre; Belediye Meclisi 1. Başkanvekilliğine Hikmet Keleş, 2. Başkanvekilliğine İsmail Hakkı Tekin, Belediye Meclisi Kâtip Üyeliğine; Burhan Sağlam ve İsmail Hakkı Tekin, Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine; Hikmet Keleş, Burhan Sağlam ve Ahmet Tamyürek, Belediye Meclisi İmar Komisyona üyeliğine; Sinan Kaçmaz, Burhan Sağlam Erol Ünal, Belediye Meclisi Daimi Encümenliğine; Derya Yiğit ve Ahmet Demirci seçildi.
Gündemin diğer maddeleri; Belediye Meclisi’nin tatil günlerinin 01.08.2021-31.08 2021 tarihleri arasında olmasına ve Belediye Meclisi’nin her ayın ilk Salı günü saat 16.00’da toplanmasına karar verildi. 2020 yılı Denetim Komisyonu raporu ve 2020 yılı Faaliyet Raporu Meclis Başkanvekili Hikmet Keleş tarafından okundu ve Belediye Meclisi tarafından ibra edildi. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden iki aracın (Minibüs) bedelsiz olarak talep edilmesi ve Yusufeli Belediyesi yayınlarından çıkan “Yusufeli Ağzı” adlı kitabın satış ücretinin 50,00 TL olmasına, Belediye Meclisince oy birliği ile karar verildi.
Yusufeli Belediyesi, Meclis Kararları onaylandıktan sonra Yusufeli Belediyesi resmi web sitesi olan www.yusufeli.bel.tr adresindeki kurumsal menüsü altında yayınlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu